Paykwik

Dünya üzerinde online ön ödeme sisteminin en güvenilir araçlarından biri olan Paykwik ön-ödeme kartları kullanıcılara güvenli bir ortamda işlemlerini gerçekleştirmenizi sunmaktadır. Ön ödemeli kart sağlayıcısı arayanlar için sorunsuz çalışan ve Almanya çıkışlı Paykwik sayesinde internet alışverişleriniz için kredi veya banka kartı bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmayacaksınız. Bu şekilde yapmış olduğunu harcamalardan sizin dışında kimsenin bilgisi olmaz ve kişisel bilgileriniz güvende altında olur. Eğer başka ön ödemeli kartlar kullanmadıysanız bizim önerimiz ilk önce dünyaca yaygın kullanıma sahip olan ve yüzlerce site tarafından tercih edilen bu sistemi kullanmanızdır. Detaylı bilgi ve alım için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

paykwik alim ve satış hizmeleri pay.web.tr

Ucuz Paykwik

Bu sistemde sadece Paykwik ön ödeme kartı satın alırken banka bilgilerinizi kullanırsınız. İstediğiniz herhangi bir limit için ön ödemeli kart satın alabilirsiniz. Bu ön ödeme kartları Avrupa Birliği ülkelerinde oldukça yaygın biçimde kullanılan bir ödeme sisteminin ürünüdür. Türkiyede aynı şekilde uzun yıllardır kullanılmaktadır. Yaygın olması nedeniyle alışveriş sitelerinin tercih ettiği ön ödemeli kart sistemi haline gelmiştir. Döviz kuru üzerinden işlem gören 19 haneli bu sanal kartlar kullanıcıya online alışverişlerde büyük bir kolaylık sağlar. Paykwik ön ödemeli kartlar kişisel bilgi içermez, tek kullanımlıktır ve zahmetsizdir. Kartlar alındıktan sonra 1 yıl süre ile geçerliliği bulunmaktadır. E-Ticaret platformlarında güvenli bir alışveriş deneyimi sunar. Kullanım kolaylığı sunmanın ötesinde kullanıcılara bütçelerine göre hareket etme şansı tanımaktadır. Örneğin 10 Euro değerinde sanal kart edinebileceğiniz gibi daha yüksek meblağlar için de alım yapabilirsiniz. Kur değerini güncel olarak takip edebilir, dilediğiniz zaman kartınızdaki miktarı bozdurabilirsiniz. Kartınızdaki miktarı tamamını bir sitede harcama zorunda kalmazsınız. Çeşitli sitelerde bir kısmını harcayabilir ve sonunda kartınızda kalan bakiyeyi nakite çevirebilirsiniz.

Bu yönüyle Paykwik ve paykasa ön ödeme kartlarını hem alırken hem de satarken kâr elde edebilirsiniz.  sanal kartlarınızı web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek temin edebilirsiniz. Bu sayede Paykwik sistemini kullanan bütün platformlarda işlemlerinizi güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemlerinizde güvenliği bir kenara bırakmayın, Paykwik ön ödemeli sanal kart sistemiyle bilgilerinizi ve paranızı koruma altına alın. Hemen şimdi, bize ulaşın!

Whatsapp