Paykasa Nedir?

Güvenilir “E-pin” sistemini kullanan alışveriş Kartı Paykasa Nedir?

Paykasa nedir? neden tercih edilmelidir derseniz… internet üzerinden oyun ve alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz, sizin güvenliğinizi ön planda tutan, kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek olmadan istediğiniz şekilde alışveriş yapabileceğiniz ön ödemeli sanal bir karttır. 16 haneli kart kodundan olur. Kart oluşabilecek güvenlik sorunlarından kaygılanmadan alışveriş yapma imkanını sunar. Kullanımı ülkemizde de yaygınlaşan ve yaygınlaşmakta olan Paykasa kartı güvenlik sorunlarıyla karşılaşmak istemeyen ya da kredi kartı kullanmayan kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Sanal bir kart olması nedeniyle, siz kartınızın kodunu başka şahıslara vermediğiniz taktirde dolandırılma gibi bir şansınız yoktur. Üstelik tek kullanımlık olması da sizlere ekstra bir güvenlik sağlar. Kullanım şekli kredi kartlarına benzese de aralarındaki fark çoktur. Örnek vermek gerekirse ay sonunda ödeme gibi bir derdiniz olmamaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı aidat ücretleri yoktur ve satın alımlarınızda faiz uygulanmamaktadır çünkü bu kart ön ödemeli sanal bir karttır.

Paykasa Kart Nedir

Ön Ödemeli Kart Paykasa Nedir?

Paykasa kart hem güvenli hem de kullanışlı bir karttır. Bütçenize uyan miktarı belirleyip satın alabilirsiniz ve herhangi bir güvenlik tehditi ile karşılaşmadan istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kartın bakiye miktarını önceden belirleyip satın aldığınız için kredi kartlarındaki gibi ay sonu ödeme derdi ile karşılaşmazsınız. Kartı satın aldığınız zaman 1 yıl içerisinde dilediğinizce kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olması, kartı tek seferde kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. İsterseniz bakiyenizi tek seferde harcar isterseniz de farklı sitelerden alışveriş yapabilirsiniz. Örneklemek gerekirse, 100 euroluk bakiyeye sahip bir kartınız var. Bu kart ile bir siteden 15 euro diğer siteden 55 euro tutarında alışveriş yapabilir ve kalan 30 euro bakiyenizi de 1 yıl içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kartın fiyatları güncel kur üzerinden belirlenmektedir ve içerisinde kalan parayı bozdurabilme yani iade isteme şansınız da bulunmaktadır.

Paykasa Ödeme Kartları

Paykasa Kart Nerelerden Alınır ?

Günümüzde teknoloji ile birlikte alışveriş olanaklarının gelişmesiyle maalesef sanal dolandırıcılıklar artmaktadır. Bu nedenle SSL sertifikası olan Türkiye resmi paykasa kart satış sitelerinden hizmet almaya dikkat ediniz. Bu bilgiye resmi Paykasa kart sitesinden ulaşabilirsiniz. Bizler uzun yıllardır olan tecrübelerimiz ile sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet için buradayız. Kendinize uygun miktarı seçtikten sonra kolayca ön ödemeli sanal kartınıza sahip olabilirsiniz. Satın almak ve bilgi almak istediğinizde sizlere hizmet vermek için 7 gün 24 saat çalışan profesyonel ekibimizi danışabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Paykasa Geçen Siteler

Paykasa’nın Geçerli Olduğu Siteler

Dünya genelinde kullanım yelpazesi oldukça geniş olan Paykasa kart, Türkiyede de yaygınlaşmaya başlamıştır. Ön ödemeli olması, güvenliğinizi esas alması ve oldukça hesaplı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Alışveriş siteleri dışında sanal oyunlardaki satın alımlar için de kullanılabilir. Oyunlar, Metin2, Knight Online, Silkroad, League of Legends, Minecraft bunlardan sadece bazılarıdır. Oyun içi güçlendirme ya da oyun paketlerinden alabilmek için kredi kartına ihtiyacınız vardır. Paykasa kişisel bilgilerinizi kullanmadan güvenle alışveriş yapabilme imkanı sunduğu için online oyun alışverişlerinde sıkça tercih edilmektedir.

Alışveriş sitelerinde de kullanımı yaygındır. N11.com, hepsiburada.com gibi kapsamlı ürün satışının gerçekleştiği sitelerde kullanım imkanı vardır. Alışveriş yapacağınız sitenin ödeme kısmında Paykasa kartın logosu varsa güvenle satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Harcamalarınızı Paykasa ile Kolayca Yapın

Paykasa internet üzerinden harcama yapabilmek için oluşturulan bir kart sistemidir. Alışveriş siteleri üzerinden kredi kartı kullanmak istemeyip, nakit harcama yapabilmek isteyenler için oluşturulmuştur. Alışverişi güvenli bir hale getirmesi ve insanların ekstradan masraflarla karşılaşmaması, kart sistemi tarafından sağlanmaktadır. Böylelikle ek ücret gibi problemlerle karşılaşmak söz konusu olmamaktadır. Birçok internet sitesi üzerinden kullanılabilen kart sistemi, alışverişi daha avantajlı bir hale getirmektedir. Alışverişin yanı sıra internet üzerinden oyun oynamaya ve oyun satın alabilmeye de yardımcı olmaktadır. Güvenilir bir ödeme sistemi oluşturması, insanların ekstra masraflarla karşılaşmasını engellemektedir. Bu yüzden çok sayıda kişi güvenli alışveriş yönteminden faydalanarak kart kullanımını tercih etmektedir.

Paykasa ile internet harcamasi yapin

Paykasa Kart Ön Ödemeli Kart Sistemi “Epin” Olarak Bilinen Bir Sistemdir

 Ön ödemeli bir kart sistemi kullanmak, gereksiz borçlanmanın önüne geçmektedir. Paykasa kart kullanımı kredi kartı gibi ekstra borçlanmanın önüne geçerek, kartın içerisinde bulunan tutar kadar alışveriş yapmayı sağlamaktadır. Epin sistemine sahip olması, yükleme yapıldığı müddetçe kullanılmasını sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar ekstra bir masrafla karşılaşmadan ödemelerini tamamlayabiliyor. Alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak, ekstra gidere sebebiyet vermektedir. Bunların önüne geçmek için paykasa kullanmak, daha mantıklıdır.

Kartın toplamda 16 hanesi bulunmaktadır. Bu kodu kullanarak, karta yükleme yapılabilmektedir. Kart sistemi kişisel bilgilerin paylaşılmasını gerektirmiyor. Böylelikle kartı kullanan kişiler, kişisel bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapabiliyor. Tüm bunların yanı sıra kartı kullanırken, CVV gibi bilgilerin girilmesine gerek kalmamaktadır. Kartın kodu kimseyle paylaşılmadığı sürece herhangi bir güvenlik problemi oluşmuyor. Böylelikle epin sistemi kullanılarak, alışveriş güvenli bir hale geliyor. Epin sisteminin kullanılması, kredi kartı ekstresi gibi ödeme paylaşımları gerektirmemektedir. Böylelikle kartı kullanan kişiler rahat bir biçimde kendi yaptıkları alışverişi kimseye göstermek zorunda kalmıyor. Kredi kartı kullanımının ekstradan masraf gerektirmesi, insanların paykasa kart kullanmasını makul bir hale getiriyor. Ön ödemeli kart sistemi sayesinde kişiler istedikleri kadarını harcayabilmekte ve eksi bakiyeye düşme gibi problemler yaşamamaktadır. Eksi bakiyeye düşme gibi problemlerin yaşanmaması, kart sisteminin güvenli olduğunu göstermektedir. Böylelikle herkes internet üzerinden rahatlıkla alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor.

Internet Alışverişlerinizi Paykasa Kart ile Güvenilir ve Hızlı Bir Şekilde Yapın

Alışverişleri güvenilir bir hale getirmek, hızlı bir şekilde tamamlamak artık mümkün. Bu konuda müşterilerine yardımcı olmakta ve herhangi bir ekstra ücret almadan alışverişin tamamlanmasına sebebiyet veriyor. Alışverişlerin güvenilir bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olan sistem, ön ödemeli bir şekilde çalışıyor. Böylelikle ekstra masraf gibi problemlerle karşılaşmaya gerek kalmıyor. Güvenilir olmasına sebebiyet veren diğer unsur ise kişisel bilgi paylaşımına gerek kalmamasıdır. Kişisel bilgileri paylaşmadan sadece kart koduyla ödeme yapmak, güvenilir alışverişi oluşturan unsurlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra sistemin kullanılabilmesi, birçok platformda geçerlidir.

Paykasa fiyatları günlük kur değerine göre değişkenlik göstermekedir. Alım yaparken müşteri temcilerimizden fiyat alın.

Kartın üzerinde herhangi bir CVV kodu bulunmamakta ve ekstradan bir işlem gerektirmemektedir. Tüm siteler üzerinden rahat bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlayan sistem sayesinde insanlar hızlı bir şekilde alışverişini tamamlayabilmektedir. Alışverişin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan sistem sayesinde insanlar güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabiliyor. Kart sisteminin tüm platformlarla uyumlu olması ve alışveriş platformlarının bu ödeme şeklini kabul etmesi, alışverişi kolay bir hale getirmektedir. Epin sistemi sayesinde ön ödeme yaparak, alışveriş yapmak mümkündür. Böylelikle kart içerisinde bulunan tutardan fazla alışveriş yapabilmek tamamen engelleniyor.

2019 Paykasa Fiyat Listesi

İnternet üzerinden satılan paykasa fiyatları hakkında insanların aklında bir çok soru işaretleri vardır. Paykasa kur olarak sürekli değişen bir sanal kart olarak satılan bir ödeme sistemidir.internet üzerinden aldığınız bir kart gün içinde değişen kur farkından dolayi sürekli olarak fiyatları değişmekte olup satışı yapılmaktadır. Paykasa fiyatları online chat yardım yahut numaralarimizdan ulaşabilirsiniz.

Ürün İsmi Ürün Adeti Paykasa Fiyat Listesi
10 € 1 Adet Paykasa Fiyatı : 60 TL
20 € 1 Adet Paykasa Fiyatı : 120 TL
50 € 1 Adet paykasa Fiyatı : 360 TL
Whatsapp