Paykasa Fiyatları

Ön ödemeli Paykasa kart fiyatları güncel kur üzerinden işlem görür.

Kullanımı oldukça yaygın olan Paykasa kartın en önemli avantajlarından bir tanesi size özel bir kart olmasıdır. Kullanmadan önce miktarını belirlediğiniz için borç, kart aidatı, dolandırılma gibi dertleri yoktur. Sitemizdeki satın al butonuna tıklayarak 10 euro’dan 1000 euro’ya kadar seçenekleri olan kart bakiyesini belirliyorsunuz. Kartı satın almak için sitemiz üzerinden satın al işlemlerine devam edebilir ya da canlı destek ekibimizle iletişim kurup size gönderilen hesap numarasına havale/eft yapıp satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dakikalar içerisinde kartınızın bilgileri size gönderilir ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Paykasa Fiyatları

Güncel Kur ile Paykasa Alımı ve Bozdurma

Güncel kur üzerinden belirlenen fiyatlar ile Paykasa kartı satın alabilirsiniz. Satın alma işlemlerinizden önce kur fiyatlarını kontrol etmenizde fayda vardır. Kartın miktarı euro kuru üzerinden belirlenir ancak siz Türk Lirası üzerinden satın alabilirsiniz. Miktarını sizin belirlediğiniz ön ödemeli kart ile alışverişinizi tamamladınız, içerisinde hala para kaldı ve bozdurma işlemi yapmak yani kalan parayı iade isteme hakkınız vardır. Bunun için canlı destek ekibimiz ile görüşerek ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi vermeniz gerekmektedir. Bozdurmak istediğiniz miktar bilgisini verdikten sonra müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek banka hesap numaranızı ve sanal kartınızın 16 haneli kodunu isteyecektir. İşlemleri tamamladığınızda iade talep etiğiniz miktar kısa süre içerisinde hesabınızda olacaktır. Canlı destek üzerinden müşteri temcilerimizle iletişime geçin

Ucuz Paykasa Fiyatları

Uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte olan SSL sertifikasına sahip firmamız güvenliğinizi esas almıştır. Güncel kur üzerinden alışveriş yapabileceğiniz için sizlere en uygun fırsatı sunmak için buradayız. Dolandırıcılığın ve sahte sitelerin artması nedeniyle Paykasa kartı doğru yerden temin etmeniz çok önemlidir. Güvenli bir alışveriş yapmak isterken dolandırılmanızı istemeyiz. Bu nedenle güncel kur fiyatlarından çok aşağıda satış yapan sitelerden/firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Sizlerin memnuniyetini esas alan ve en uygun kart satışı yapan firmamızdan alışveriş yapmak için satın al butonuna tıklayın.

Paykasa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar kişisel verilerinizi koruma altına alsa da kartı temin edeceğiniz site İle kişisel verilerinizi paylaşmak zorundasınız. Bu nedenle alışveriş yapacağınız sitenin güvenilir olması sizin açınızdan çok önemlidir. Aksi taktirde dolandırılma ya da kişisel verilerinizin kötüye kullanılma gibi bir ihtimal vardır. Güvenli alışveriş yapmak isterken kötü durumlarla karşılaşmanızı istemeyiz.

Bu nedenle güvenli bir alışveriş yapmak için:

  • Paykasa satın alacağınız sitenin güvenli olduğundan emin olun. Resmi satış sitesinden orijinal olduklarını kontrol edin.
  • 16 haneli kodunuzu kimse ile paylaşmayın.
  • Güncel kur fiyatlarını gözden geçirin ve kur fiyatlarından çok düşük işlem yapan sitelerden uzak durun.