Astropay

Ön ödemeli sanal kart sisteminin eski ve güvenilir sağlayıcıları arasında olan Astropay, kişisel bilgilerinizi koruma altına alarak sizlere güvenli alışveriş hizmeti sunan bir sistemdir. Dünyaca kullanılan bu ödeme sistemi Uruguay menşeli bir firmanın ön ödemeli sanal kart ve elektronik cüzdan hizmetidir. Astropay ödeme kartları sayesinde banka bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmadan e-ticaret ve diğer alışveriş sitelerinde daha güvenilir bir biçimde işlem yapabileceksiniz. Binlerce site arasından alışveriş yapmak isdiğiniz e-ticaret sitesini seçebilirsiniz. Tek kullanımlık özelliğe sahip bu kart sizin kişisel bilgilerinizi alışveriş esnasında gizli tutar. Dahası bu sanal kartı para çekme işlemlerinizde kolaylıkla kullanabilir güvenle internet üzerinde harcama yapabilirsiniz.

Astropay Kart

Astropay ile Güvenli Alışveriş

16 haneli PIN kodundan oluşan ön ödemeli, miktarını sizin belirlediğiniz, güvenliğinizi esas almış, sanal bir karttır. Kartı satın alacağınız sırada sadece bir kereliğine mahsus kişisel bilgilerinizi bizlerle paylaşmak durumundasınız. Daha sonra internet üzerinden kartınızla kişisel verilerinizi, hesap bilgilerinizi ve telefon numaranızı paylaşmak zorunda kalmadan istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Sanal bir kart olduğu için kaybolma veya çalınma riski yoktur. Siz, 16 haneli PIN kodunu 3.şahıslarla paylaşmadığınız sürece kartınıza ulaşılma imkanı bulunmamaktadır.

Astropay Kart

Güvenli alışverişin sanal adı olan Astropay Kart, sizlerin güvenliğini esas alan ön ödemeli bir karttır. Kredi kartları / banka kartlarında olduğu gibi üzerinde numaralar olan bu kartın diğer kartlardan farkı sanal bir kart olmasıdır. Tek kullanımlık olup güvenli bir alışveriş sağlayan bu kartı kullanmak çok hesaplı ve çok kolay. Artık güvenliğinizin tehlikede olup olmadığını düşünmeden dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz!

Astropay Kart Online Ödeme Sistemi

Ucuz Astropay

Astropay satın alınmak suretiyle edinilen 16 haneli ön ödemeli sanal karttır. Sanal kartınız fiziksel olarak temin etme zorunluluğunuz bulunmaz. Size verilen bu 16 haneli kod ile rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Kartın kaybolma ihtimali vardır ama şifrenizi kaybetseniz dahi müşteri temsilcilerimiz size bu bilgilerinizi temin edebilir. Kredi kartı kullanım ile tamamen örtüşen bu karta ilişkin herhangi bir kart ücreti uygulaması yoktur. Aylık veya yıllık bir ek ücrete tabi tutulmazsınız. Astropay ödeme kartları kullanıcıya tanımlanır ve sonrasında 1 yıllık geçerlilik süresine sahiptir. 12 ay süresince alım yapmış olduğunuz karttaki bakiyeyi kullanabilirsiniz. Kısmi ödemeler yapılabilmektedir kartınızdaki tüm miktarı tek bir seferde harcamak zorunda değilsiniz. Çeşitli platformlarda bu ödeme aracını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir ödeme sistemi olan bu kartı rahatça günlük olarak kullanabilirsiniz.

Avrupa ve Amerika kıtası üzerindeki ülkelerde oldukça yaygın biçimde kullanılan bir ödeme sisteminin ürü olup birçok işletmenin tercih edilen ödeme seçeneği haline gelmiştir. Döviz kuru üzerinden işlem gören ödeme kartları, kullanıcıya online alışverişlerde büyük bir kolaylık sağlar. Kişisel bilgi içermez, yalnızca verilen PIN numarası üzerinden işlem yürütür ve E-Ticaret platformlarında güvenli bir alışveriş deneyimi sunar. Sanal kartınızı web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek edinebilirsiniz. Bu sistemle ödeme kabul eden tüm platformlarda işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemlerinizde güvenliği bir kenara bırakmayın.

Online Alışverişte Astropay Satın Al

İnternet üzerinden satın alımlar çağımızda oldukça yaygınlaşmıştır. Neredeyse herkes bu imkanı kullanmaktadır ancak internet üzerinden satın alımlarınızda çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlardan en önemlisi ve tehlikelisi ise dolandırılma ihtimalinizdir. Astropay kart bu önemli güvenlik problemleri nedeniyle ortaya çıkmış bir karttır. Alışveriş yapacağınız sitenin satın alma kısmında Astropay ödeme yöntemi amblemi varsa dilediğinizce ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Astropay Satın Alımı Nasıl Yapılır?

Birkaç adımda satın alma işlemini tamamlayıp, sanal alışverişlerinizde sizlere maksimum düzeyde güvenlik sağlayan tek kullanımlık kartınız ile doyasıya alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın al butonuna tıklayıp dilediğiniz miktarı seçip onaylıyor daha sonrasında ise bir kereliğine mahsus kişisel bilgilerinizi ve banka hesap numaranızı bizlere iletiyorsunuz. Bu bilgileri istememizin sebebi olası durumlarda sizlere yardımcı olabilmek ve daha sonraki yazılarımızda açıklayacağımız ‘’Astropay Kart Bozdurma’’ yani kart içinde kalan bakiyenizi geri talep edebilmeniz için gereklidir.

10$ 15$ 20$ 25$ 50$ 100$ 250$ 500$ bakiyelerine sahip olan Astropay kartlarını dilediğiniz adeti ve bütçenize uygun olan paket seçiminizi belirleyip, sizler için hizmet vermekte olan canlı destek ekibimizin vermiş olduğu hesap numarasına dilerseniz eft / havale dilerseniz de kredi kartı ile ödeme yapabilir ve kartınızı dakikalar içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp