Astropay Satın Al

Dünyada ve Türkiye’de kullanımı oldukça yaygın olan bu güvenilir alışveriş seçenekleriyle donatılmış ön ödemeli sanal kartı almak çok kolay! Satın alma işleminizi birkaç tık ile tamamladıktan sonra müşteri temsilcimiz size 16 haneli PIN kodundan oluşan kartınızın güvenlik numaralarını verecek ve siz de doyasıya alışverişe başlayabileceksiniz. Bu güvenlir imkana ulaşmak sadece dakikalarınızı alacak. Ödeme yaptığınız onaylandığında, müşteri temsilcimiz size kartınızın bilgilerini verecektir. Kart satın alma işlemi ise şu şekilde olmaktadır : Sitemizde bulunan Satın Al butonuna tıklamanız ve bütçenize en uygun olan, içerisinde güncel dolar kuru bakiyelerine sahip kartınızı belirlemek ve sonrasında sadece kaliteli ve hızlı alışveriş yapmanız için sizlere 7/24 hizmet veren canlı destek ekibimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Dilediğinizce bilgiyi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Astropay ile Güvenli ve Avantajlı Alışveriş

Faiz işlemi uygulanmayan, ay sonu ekstresi gibi işlemleri olmayan, bütçenize uygun paketi kolayca bulabileceğiniz, ön ödemeli sanal kartın avantajları oldukça fazla.

>Güvenilir. Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan sizlere güvenli bir alışveriş yapma imkanı sağlar.

> Kolay kullanım. Kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan ödemeler gibi bilgilerinizi girmekle ve telefon onay mesajlarıyla uğraşmazsınız, sadece sahip olduğunuz 16 haneli PIN kodunu girmeniz yeterlidir.

>Size özel. Sanal kartınız tek kullanımlıktır. Kullanım süresi 1 yıldır. Süre dolduğunda ya da kartın içerisindeki bakiye bittiğinde, kart kullanıma kapanır.

>Bütçe dostu. Kredi kartı gibi istemeden fazla para harcama ihtimaliniz yoktur. Çünkü karta sahip olmak için parasını önceden ödemeniz gerekmektedir.

>Para bozdurma işlemi. Bakiyesini sizin belirlediğiniz kartın içerisinde kalan miktarı geri talep edebilirsiniz. Yani yaptığınız alışverişten kalan parayı müşteri hizmetlerine bildirerek bozdurma şansına sahipsiniz.

>Yaygın kullanım. Tüm dünyada Astropay kartın kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

Astropay Fiyatları

10$ 15$ 20$ 25$ 50$ 100$ 250$ 500$ bakiyelerine sahip kartı Türk Lirası değerinden alabilirsiniz ancak kartın fiyatları güncel dolar kuru üzerinden belirlenmektedir bu nedenle değişiklik gösterebilir. Bu da demek oluyor ki kartı satın alacağınız zaman kur fiyatlarına göz atmanız size avantajlı bir satın alma işlemi gerçekleştirmenizde yardımcı olur.

Astropay Fiyatları

Astropay Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenli bir alışveriş yapma isteğiyle Astropay Kart alıp, dolandırılma riski ile karşılaşmanızı istemeyiz. Bu nedenle bu kartı satın alacağınız sitenin güvenilir olması gerekmektedir. Sitenin SSL sertifikasının olduğunu kontrol ettikten sonra, Türkiye satış temsilcisi olup olmadığını kontrol ediniz. Daha sonra müşteri memnuniyetini kontrol etme amacıyla firmanın yorumlarına göz atınız. Güncel kur fiyatı ile site fiyatını karşılaştırınız. Gözlemleriniz olumlu bir şekilde ilerlemiş ise güvenle satın alabilirsiniz.

Bizler sizlere güvenli ve hızlı alışveriş için hizmet veriyoruz. Satın alma işlemleriniz için lütfen Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Whatsapp